Aukštaičių g. 8 Utena 8 (389) 69666
8 (614) 59869

Ilgametė patirtis gamyboje

"Strengas" Įkurta 2003 m.

          UAB „Strengas“ įkurta 2003 m. UAB „ Utenos gelžbetonis“ plastmasių cecho bazėje. Bendrovės darbuotojai turi ilgametę (nuo 1986 m. ) patirtį polietileninių gaminių gamyboje. Savo veiklos pradžioje ceche buvo gaminamas drenažo vamzdis, veliau įsisavinta lygiasienių polietileno vamzdžių, skirtų vandentiekiui bei kanalizacijai, bei liejimo- pūtimo būdu pagamintų polietileninių pakuočių gamyba.

          

          Cechas sparčiai plėtė savo gamybą. Didžiausiais savo produkcijos gamybos metais (1988-1990 m.) cechas perdirbdavo po 1300 tonų polietileno žaliavos per metus, pagamindamas po 5000 km drenažinio vamzdžio-pagrindinės savo produkcijos. Iš viso nuo savo veiklos pradžios cechas yra pagaminęs apie 32000 km drenažinio vamzdžio.

           Bendrovė savo lėšomis 2003 m. suprojektavo ir įdiegė į gamybą vienintelę Lietuvoje pinto vamzdžio gamybos liniją valymo įrengimų bioįkrovos gaminimui. 2004 m. bendrovė įsisavino įvairių išmatavimų bioįkrovų, skirtų biologinio nuotekų valymo įrenginiams, gamybą. Šiuos gaminius iš mūsų perka visos stambiausios Lietuvos valymo įrengimų gamybos įmonės. Didžioji produkcijos dalis yra gaminama iš antrinio (perdirbto iš atliekų) polietileno.

           Bendrovės gaminama produkcija yra dviejų krypčių- polietileniniai 63 mm diametro drenažo vamzdžiai, polietileniniai 32, 50, 110, 160 mm diametro spaudiminiai vamzdžiai, kamščiai drenažo vamzdžiams, naujų ir esamų sausintuvų prijungimo detalės, melioraciniai stulpeliai, skirti drenažo žiočių atžymėjimui, 110 ir 160 mm diametro drenažo žiotys naudojamos melioracinėje statyboje, o pinti polietileniniai vamzdžiai bei įvairių išmatavimų bioįkrovos yra skirtos biologinio nuotekų valymo įrenginiams.

           Bendrovė siekia savo gaminiais aprūpinti melioracinės statybos įmones.

Mūsų misija

Gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės plastmasės gaminius naudojamus drenavimo ir vandens valymo sistemose.Mūsų vizija

Būti pasiekiamiems Lietuvos, Europos sąjungos ir kitų šalių klientamsMūsų tikslas

Garantuoti gaminių kokybę ir užtikrinti maksimalų vartotojų poreikių tenkinimą.